Onze partners

Hieronder treft u een lijst met partners waar wij mee samenwerken

Algemeen

Nea Weddingplannerschool, www.weddingplannerschool.nl
Huur een Limousine, www.huur-een-limousine.nl
Onze Bruiloft Site, www.onzebruiloftsite.nl
Trouwen in Drenthe, www.trouwenindrenthe.nl
Trouwen in Nederland, www.trouweninnederland.nl
Trouwzaken, www.trouwzaken.nl
Witte duiven verhuur, www.wittevleugelsvanvreugdeenverdriet.nl
Huwelijk.nl, www.huwelijk.nl

Zelfstandig trouwambtenaar

Heleen Braam-Wenning, www.julliejawoord.nl
Juliette van der Heide, www.degelegenheidsspreker.nl
 

Fotografie en Film

Eventbooth - Fotohokje, www.eventbooth.nl
Hadders Media te Emmen, www.haddersmedia.nl
Kim Kroeze Fotografie te Assen, www.kimkroeze.nl
Tilly fotografeert te Groningen, www.tillyfotografeert.nl
Maxanel fotografie te Hoogeveen, www.maxanel.nl
 

Website

Pro Ontwerp, www.pro-ontwerp.nl

Bloemist

Bloemenatelier In de Roos, www.inderoos.com
Flora Projects, www.floraprojects.nl
Anders Bloemstyling, www.andersbloemstyling.nl
 

Taarten

Taartatelier Forever Taart, www.forevertaart.nl

Dansen

Dansen op je Bruiloft, www.dansenopjebruiloft.com

Trouwringen

Prasant Selhorst, www.prasantselhorst.com
Rozenhof trouwringen, www.rozenhoftrouwringen.nl
 

Trouwpakken

De Stijlmeester, www.destijlmeester.nl


Drukwerk

Pro Ontwerp, www.pro-ontwerp.nl
Uitgeverij Servo te Rolde, www.uitgeverijservo.nl
 

Kapsalon / Schoonheidsspecialist

Beautysalon De Vlinder, www.beautysalondevlinder.nl
Twins Hair and Beauty Rolde, www.teamtwins.nl
Jorien’s schoonheidssalon, www.joriensschoonheidssalon.nl
Style hair professionals, www.stylekappers.nl
 

Visagiste

Gienia, www.gieniavisagie.nl
Henriette, www.henriettebrink.nl
 

Stomerij

Silk and Satin, www.silkandsatin.nl

Muziek en DJ

Coverband Infinity, www.infinity-band.nl
Given, www.givenmusic.com
Marion Maters, www.marionmaters.nl
Mr. Party Starter, Edwin Naber, www.mrpartystarter.nl
Xclusive, www.xclusive-live.nl
MusicaRosa, www.musicarosa.nl
 

Feestlocaties

De Amshoff, www.de-amshoff.nl
De Havixhorst, www.dehavixhorst.nl
Ermerstrand, www.ermerstrand.nl
Herberg de Witte Boerderij, www.herbergdewitteboerderij.nl
Herberg De Loohoeve, www.deloohoeve.nl
Hotel Resort Landgoed Westerlee te Westerlee, www.landgoedwesterlee.nl
Hotel Schimmelpenninck Huys, www.schimmelpenninckhuys.nl
Kasteel Coevorden, www.kasteelcoevorden.nl
Boerderij Kamps, www.boerderijkamps.nl
Lees meer +

BRUIDSMODE

Mooie collectie trouwjurken in Assen. Van prinsessenjurk tot gekleurde trouwjurken. Voor een betaalbare prijs.


Lees meer +

WEDDINGPLANNER

Als weddingplanner of ceremoniemeester help ik jullie graag bij de voorbereidingen van jullie huwelijk. Op jullie huwelijksdag ben ik aanwezig zodat jullie droomhuwelijk werkelijkheid wordt.

Lees meer +

Rolls-Royce

Deze prachtige trouwauto is te huur. In deze oldtimer glijden jullie over de weg en schitteren jullie op jullie trouwdag. En dat voor een betaalbare prijs.

Ariena is als weddingplanner & ceremoniemeester veel actief in Emmen, Assen, Groningen, Hoogeveen, Stadskanaal, Haren, Drachten en Coevorden. Onze trouwjurken en bruidsmode vind u in onze winkel in Assen.
NAAR BOVEN